Pašlaik notikumu nav.

Vēsture atkārtojas tik nežēlīgā veidā!

2024. gada aprīlis un 2019. gada jūnijs = kas šiem abiem laika nogriežņiem ir kopējs?

Pateicoties Dzīvnieku aizsardzības organizācijām Saulkrastu novadā privātā teritorijā tika atklāta aizdomīga suņu turēšanas vieta, par kuru tika ziņots Pārtikas un veterinārajam dienestam. PVD atbrauca kontrolē un konstatēja vairāk nekā 30 mazsunīšus ārkārtīgi antisanitāros apstākļos un pamestus novārtā.

 

Lasīt tālāk...

PIEPRASĀM AUDZĒTĀJU KONTROLI!

Lielās Piektdienas filozofiskais vēstījums pasaulei ir par katra mūsu izvēles atbildību un par sekām, ko radām ar savu lēmumu.
Viena diena patversmes dzīvē arī ir par izvēlēm – par mūsu sabiedrības izvēlēm.
 
 

Lasīt tālāk...

Kāpēc Latvijā ir pieļaujamas dzīvnieku pavairošanas fabrikas bez jebkādas uzraudzības?

Šodien, 28. februārī, pulksten 10:00 Saeimā Tautsaimniecības komisijā izvērtēs priekšlikumus Dzīvnieku aizsardzības likuma 3. lasījumam.

Lasīt tālāk...

Dzīvnieku tiesību aizstāvji: Latvijā nav tik liela pieprasījuma pēc dzīvniekiem, cik dzīvnieku pavairotāji tos ražo

Lai vērstu uzmanību uz pārmērīgajiem dzīvnieku vairošanas apjomiem, kas noved pie dzīvnieku pamešanas un nogalināšanas, ceturtdien, 21. decembrī, uz piketu pie Saeimas ēkas pulcējās virs 100 cilvēkiem, kam rūp, lai katram mīļdzīvniekam būtu sava ģimene un mājvieta. Dzīvnieku aizstāvji arī izdalīja deputātiem Kaķmeitiņas (mazas kaķēnu atainojošas lellītes), tādējādi atgādinot, ka katrs dzīvnieks piedzimstot vēlas dzīvot un būt mīlēts. Kucēni un kaķēni nevēlas, lai viņus uzskata par preci, kuru nepārdošanas gadījumā var noslīcināt, likvidēt vai izmest miskastē.

Lasīt tālāk...

Vai Latvijā kucēni un kaķēni tiks nolemti nenovēršamai nāvei?

Pikets pret bezatbildīgu mīļdzīvnieku pavairošanu ceturtdien 21.decembrī, pulksten 8:00-9:30 pie Saeimas ēkas.

Lai pievērstu uzmanību pārmērīgajiem dzīvnieku vairošanas apjomiem, kas noved pie dzīvnieku pamešanas vai bezjēdzīgas nogalināšanas, Dzīvnieku aizsardzības organizācijas aicina uz piketu ceturtdien, 21.decembrī, pulksten 8:00-9:30 pie Saeimas ēkas.

Lasīt tālāk...

Vai grozījumi Dzīvnieku aizsardzības likumā mainīs dzīvnieku aizsardzības likteni

Saistībā ar plašu sabiedrisko rezonansi raisījušu priekšlikumu par grozījumiem Dzīvnieku aizsardzības likumā šā gada 20. septembrī pie Saeimas ēkas tika rīkots pikets, aicinot likumdevēju neapgrūtināt dzīvnieku tiesības tikt glābtiem (arī šī viedokļa virsrakstā uzdotais jautājums izriet no piketā izmantota saukļa). Raksta autores: MG. IUR. INESE BĀRA un Zvērināta advokāte, dzīvnieku aizsardzības brīvprātīgā INETA KRODERE; pilns raksts publicēts žurnālā "JURISTA VĀRDS" (LINKS)

 

Lasīt tālāk...

IUB atzīst Rīgas domes prettiesisko rīcību iepirkumā par ielas kaķu aprūpi

Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) ir atzinis par patiesu biedrības "Dzīvnieku pansija Ulubele" iesniedzot sūdzību par Rīgas domes rīkotā iepirkuma “Rīgas valstspilsētā izķerto bez saimnieka palikušo kaķu izmitināšana un aprūpes sniegšana dzīvnieku patversmē” nolikumu. Iepirkumā, starp citiem neētiskiem punktiem, ir nepārprotamas iezīmes par Julgas patversmes “Labās mājas” lobēšanu, pilnībā nepamatoti izslēdzot citus kvalitatīva pakalpojuma nodrošinātājus, kuriem ir svarīga dzīvnieku labklājība. Tāpat arī esošais nolikums vairākos punktos aizsargmehānismu neesamības dēļ veicina neētisku izturēšanos pret dzīvniekiem un atbalsta dzīvnieku eitanāziju.

Lasīt tālāk...

Nost ar genocīdu pret dzīvniekiem!

Ja dzīvnieku glābējus atsakās uzklausīt kā partnerus pie sarunu galda, mēs varam paust savu viedokli skaļi un tieši arī ārpus tā! Nost ar genocīdu pret dzīvniekiem!

Lasīt tālāk...

Tautsaimniecības komisija konceptuāli atbalsta stingrākas prasības istabas dzīvnieku labturībai un pārdošanai

Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija trešdien, 29.martā, konceptuāli atbalstīja likuma grozījumus, kas paredz uzlabot dzīvnieku labturības līmeni to turēšanā, pavairošanā un atsavināšanā, kā arī uzlabot dzīvnieku izsekojamību.

Lasīt tālāk...

Radi prieku!
YouTube video
Atbalstītāji

Jaunākie sludinājumi

Pasākumu kalendārs

< Maijs 2024 >
Pir Otr Tre Cet Pie Ses Svē
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31