Dzivniekupolicija.lv komandā pievienojas 37 jauni brīvprātīgie palīgi

3.augustā izsludinājām pieteikšanos kļūt par Nodibinājuma "dzivniekupolicija.lv" brīvprātīgajiem palīgiem, tādējādi attīstot sabiedrisko inspektoru kustību Latvijā. Sabiedriskās inspektoru kustības galvenais mērķis: aktīvi iesaistīties, lai palīdzētu nelaimē nonākušajiem mājdzīvniekiem. 

Kopš aicinājuma publicēšanas, kļūt par brīvprātīgajiem palīgiem ir pieteikušies 38 cilvēki, no dažādām Latvijas pilsētām. No tiem 37 cilvēki jau ir izgājuši brīvprātīgo palīgu apmācības un parakstījuši brīvprātīgā darba līgumus. 

Jaunajiem brīvprātīgajiem palīgiem tika noorganizētas divas tikšanās un apmācības. Apmācībās pārrunājām Nodibinājuma "dzivniekupolicija.lv" darbības mērķus un iekšējās kārtības noteikumus, kā arī brīvprātīgā darba noteikumus. Brīvprātīgie palīgi saņēma rokasgrāmatu, kurā ir aprakstītas visas iesaistīto pušu tiesības un pienākumi, kā arī aizliegumi. 

Nodibinājuma "dzivniekupolicija.lv" brīvprātīgo palīgu kopienas galvenie uzdevumi ir iesaistīties iespēju robežās un palīdzēt gadījumos, ja:

  • Ir pazudis mājdzīvnieks un nepieciešama palīdzība tā atrašanā, lai tas pēc iespējas ātrāk atgrieztos mājās;
  • Tiek ziņots par mājdzīvnieka turēšanas pārkāpumiem un ir nepieciešams apsekot mājas, par kurām ienākusi sūdzība, lai novērtētu reālo situāciju un atbilstoši redzētajam rīkotos, iesaistot atbildīgās instances. 

Par cik vēl joprojām saņemam jautājumus no cilvēkiem, kas interesējas un vēlas kļūt par brīvprātīgo palīgu Nodibinājumā "dzivniekupolicija.lv", tad plānojam arī turpmāk organizēt jaunas brīvprātīgo palīgu apmācības.

Ja vēlies būt daļiņa no šīs komandas un esi gatavs ar savu klātbūtni iesaistīties, dod mums ziņu! Un nav būtiski, no kuras Latvijas malas tu esi. Jo plašāka mūsu brīvprātīgo komanda būs, jo lielākas izredzes mums ātrāk noreaģēt, iesaistīties un palīdzēt nelaimē nonākušajiem mājdzīvniekiem jebkurā Latvijas pilsētā/novadā. 

Raksti mums uz info@dzivniekupolicija.lv, ja nopietni esi izlēmis iesaistīties! 

tl_files/bildes/Asociativie foto/notikumi/WhatsApp Image 2018-10-06 at 15.40.28 (2).jpeg tl_files/bildes/Asociativie foto/notikumi/WhatsApp Image 2018-10-06 at 15.40.28 (3).jpeg

tl_files/bildes/nvo-apaksa.png

Iet atpakaļ