Suns meklē mājas labdarības akcija

2014.gada 6.decembrī TV raidījuma „Suns meklē mājas” sezonas noslēgumā TV3 sadarbībā ar SMS Credit un nodibinājumu „dzivniekupolicija.lv” īstenoja labdarības akciju - līdzekļu vākšana Latvijas dzīvnieku patversmēm dzīvnieku uzturēšanai.

Akcijas laikā saziedotie līdzekļi tiks sadalīti starp dzīvnieku patversmēm, kuras būs izteikušas vēlmi piedalīties akcijā, ievērojot dalības noteikumus.

Akcijas mērķis ir veicināt atbildīgu izturēšanos pret dzīvniekiem un informētsabiedrību par pazudušajiem, atrastajiem un jaunas mājas meklējošiem mājdzīvniekiem patversmēs visā Latvijas teritorijā ar Dzīvnieku policijas portāla starpniecību, kā arī sabiedrības izglītošana par mājdzīvnieku labturības noteikumiem un nepieciešamību sakārtot mājdzīvnieku uzskaites sistēmu. Tas būtiski uzlabos sabiedrības informētību par rīcību, ja dzīvnieks ir pazudis, kā arī par iespējām to meklēt. Der zināt un atcerēties - ikvienam patversmē nonākušam dzīvniekam ir tiesības 14 dienas gaidīt saimnieku un, iespējams, cerēt arī uz adopciju sākot no 15.dienas. Dzīvnieku patversmes aktīva, sistemātiska un sekmējoša iesaistīšanās dzivniekupolicija.lv portāla darbā ir uzskatāma par būtisku priekšnoteikumu akcijā saziedoto līdzekļu sadalē.

 

Labdarības akcijas dalībnieces, dzīvnieku patversmes:

Ulubele (2 patversmes Stopiņu novads, Salaspils novads)

Astes un ūsas (1 patversme Alūksne)

Valmieras dzīvnieku patversme (1 patversme Valmiera)

Slokas dzīvnieku patversme (1 patversme Sloka)

Mežavairogi (2 patversmes Ķekavas novads, Rēzeknes novads)

Jēkabpils dzīvnieku patversme (1 patversme Jēkabpils )

Lauvas sirds (1 patversme Liepāja)

Rembo (1 patversme Ventspils)

Saldus dzīvnieku patversme (1 patversme Saldus)

Cēsu dzīvnieku patversme Lācīši (1 patversme Cēsis)

LLU VMF mazo dzīvnieku patversme (1 patversme Jelgava)

 

Iet atpakaļ