Portāla "Dzīvnieku policija" atklāšana

Portāla "Dzīvnieku policija" atklāšanas pasākums, Foto: Reinis Brūvelis

2012.gada 29.novembrī tika prezentēta portāla Dzīvnieku policija Sludinājumu sadaļa un šis datums ir arī jauna instrumenta dzimšana visiem cilvēkiem, kuri vēlas dzīvniekus aizstāvēt un respektēt viņu tiesības. Dzīvnieku policija nav vajadzīga dzīvniekiem, bet cilvēkam, kurš dzīvnieku joprojām uzskata par lietu, nevis sabiedrības daļu.

Ar šā gada septembri biedrība „Dzīvnieku pansija Ulubele” sadarbībā ar nodibinājumu „Mārtiņa Freimaņa fonds” ir uzsākusi īstenot Eiropas Sociālā fonda 1.5.2.2.2.apakšaktivitātes „Nevalstisko organizāciju administratīvās kapacitātes stiprināšana” projektu „Dzīvnieku aizsardzības organizāciju kapacitātes stiprināšana dzīvnieku aizsardzības jomā” (Nr.1DP/1.5.2.2.2/12/APIA/SIF/205).

Šobrīd ESF līdzfinansētā projekta ietvaros Ulubele vēlas sniegt instrumentu, ar kura palīdzību jebkuram ir iespēja iesaistīties palīdzības sniegšanai dzīvniekam un palīdzēt atrisināt situāciju kvalitatīvi.

Portāla atklāšanas pasākums norisinājās biedrības „Dzīvnieku pansija Ulubele” apsaimniekotajā Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē Līčos. Pasākumā piedalījās visi tajā brīdī patversmē esošie četrkājainie Ulubeles rūpju bērni, Mārtiņa Freimaņa fondu pārstāvēja Māra Upmane (Astro’n’out) un Valters Frīdenbergs (Tumsa, Putnu balle), Ulubeles komanda, kā arī citi sabiedrībā zināmi cilvēki, kuriem nav vienaldzīgs četrkājaino draugu liktenis.

Preses relīze (PDF)

Iet atpakaļ