Sākums > Lasītava > Pasākumi > Notikušie pasākumi

Suns meklē mājas labdarības akcija

2014.gada 6.decembrī TV raidījuma „Suns meklē mājas” sezonas noslēgumā TV3 sadarbībā ar SMS Credit un nodibinājumu „dzivniekupolicija.lv” īstenoja labdarības akciju - līdzekļu vākšana Latvijas dzīvnieku patversmēm dzīvnieku uzturēšanai.

Lasīt tālāk...

Konference „Eiropas Sociālais fonds – Tev!”

2014.gada 12.novembrī notika konference „Eiropas Sociālais fonds – Tev!” par Valsts kancelejas un Sabiedrības integrācijas fonda administrēto Eiropas Sociālā fonda projektu sasniegtajiem rezultātiem un to izvērtējumu laika posmā no 2007.-2013.gadam, kurā piedalījāmies arī mēs - biedrība "Dzīvnieku pansija Ulubele", prezentējot Dzīvnieku policijas projektu.

Lasīt tālāk...

Atbildības diena Ulubelē

Šodien Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē Līčos, ko apsaimnieko biedrība "Dzīvnieku pansija Ulubele" bija pulcējušies akcijas "Atbildības diena" organizatori, prese un sabiedrībā zināmi cilvēki, lai aicinātu nepalikt vienaldzīgiem un pamanīt blakus dzīvojošo mazo brāļu - kaķu un suņu problēmas un arī ciešanas.

Lasīt tālāk...

Informatīvais seminārs par atbildīgo dienestu un nevalstisko organizāciju sadarbības iespējām dzīvnieku aizsardzības jomā

21.03.2013.g. Latvijas Pašvaldību savienības telpās norisinājās biedrības "Dzīvnieku pansija Ulubele" organizētais Informatīvais seminārs par atbildīgo dienestu un nevalstisko organizāciju sadarbības iespējām dzīvnieku aizsardzības jomā.

Lasīt tālāk...

Portāla "Dzīvnieku policija" atklāšana

29.11.2012.g. atklāts jauns dzīvnieku aizsardzībai veltīts portāls - www.dzivniekupolicija.lv - kas piedāvās plašas iespējas katram iedzīvotājam iesaistīties un palīdzēt dzīvniekam, kas nonācis nelaimē, kā arī būt informētam par dzīvnieku aizsardzībā aktuālām tēmām.

Lasīt tālāk...