Sākums > EEZ ziņa

Projektā paveiktais III

Laika posmā no 2015.gada maija līdz jūlijam projektā “Kopā mēs varam vairāk!” noorganizēti trīs semināri mērķgrupas jauniešiem. Kā īpašie viesi šajos semināros piedalījās:

- aktieris, režisors un dziesminieks Varis Vētra, daloties savā dzīves pieredzē, vērtību maiņā un iespējām, ko dzīve piedāvā tiem, kas māk tās saskatīt;

- kinologs Jānis Pavlovskis, daloties zināšanās par suņiem - to vietu un nozīmi cilvēka dzīvē, suņu audzināšanu, socializēšanu, suņa rakstura izzināšanu, kvalitatīvu kopābūšanu ar suni;

- mūziķis Andris Kivičs stāstot par panākumiem un neveiksmēm, par pieredzi pavisam atklāti...

Šajā periodā seminārus apmeklējuši 104 jaunieši, no kuriem 22 jaunieši turpina savu darbību projekta nākamajā līmenī – veicot brīvprātīgo darbu dzīvnieku aizsardzības jomā. Mūsu brīvprātīgo palīgu komandai pievienojušies Pauls, Jānis, Santa, Elīna, Elza, Svetlana, Ance, Kristīne, Luīze Anna, Anastasija, Laura, Nikola Elīza, Jekaterina, Oskars, Viktorija, Agnesa, Nikola, Elīna, Arina, Alberts, Rinalds un Elīna Anna.

Vasaras brīvlaiks ir ļoti pateicīgs laiks kaut kā jauna apgūšanai un lietderīgai brīvā laika pavadīšanai - īpaši ja tas dod milzu labumu mūsu neaizsargātākajai sabiedrības daļai - bez saimnieka aprūpes palikušiem dzīvniekiem.

 

Saite uz vadošās iestādes administrēto finanšu instrumentu tīmekļa vietni www.eeagrants.lv
Saite uz Finanšu instrumenta biroja administrēto tīmekļa vietni www.eeagrants.org

 

Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina, un Norvēģija

Iet atpakaļ