Sākums > EEZ ziņa

Projektā paveiktais I

Laika posmā no 2014.gada oktobra līdz decembrim projektā “Kopā mēs varam vairāk!” noorganizēti trīs semināri mērķgrupas jauniešiem. Kā īpašie viesi šajos semināros piedalījās:

- Veterinārārsts Armands Vaiders, kurš stāstīja par veterinārārsta profesiju un savu darba pieredzi dzīvnieku patversmē Ulubelē;

- Latvijas Juristu biedrības priekšsēdētājs Aivars Borovkovs, uzrunājot semināra apmeklētājus par atbildīgu attieksmi pret dzīvniekiem, kā arī daloties pieredzē par savu hobiju – fotografēšanu, īpaši par lietām, ko jāievēro fotografējot dzīvniekus;

- Rakstniece Dace Priede, kas tikko laidusi klajā savu jauno grāmatu “Mums vienas asinis, Tev un man”. Klātesošie uzzināja par šīs grāmatas saistību ar dzīvnieku patversmes dzīvniekiem un dzīvnieku aizsardzības jomu, par Daces privāto pieredzi dzīvnieku glābšanā, kā arī tika runāts par labestību.

Šajā periodā seminārus apmeklējuši 107 jaunieši, no kuriem 10 jaunieši turpina savu darbību projekta nākamajā līmenī – veicot brīvprātīgo darbu dzīvnieku aizsardzības jomā. Mūsu jaunie palīgi Aļesja, Juliāns, Kristīne, Jevgenijs, Katrīna, Jānis, Kristers, Stefānija, Ivars un Marta iesaistās dažādos brīvprātīgā darba pienākumos.

Vislabprātāk jaunieši pavada laiku dzīvnieku patversmē, darbojoties ar dzīvniekiem. Tomēr stāstām, cik nozīmīga ir viņu palīdzība sludinājuma lapu līmēšanā, lai dzīvnieki atgrieztos mājās pie saviem saimniekiem.

 

Saite uz vadošās iestādes administrēto finanšu instrumentu tīmekļa vietni www.eeagrants.lv
Saite uz Finanšu instrumenta biroja administrēto tīmekļa vietni www.eeagrants.org

 

Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina, un Norvēģija

Iet atpakaļ