Sākums > EEZ ziņa

Projekta "Kopā mēs varam vairāk!" noslēguma pasākums

It kā neticami, un tomēr - gads ir apkārt, projekts strauji tuvojas noslēgumam. Ir īstais laiks atskatīties uz paveikto, sapulcināt kopā projektā iesaistītos un teikt lielo PALDIES par izturību, pacietību, līdzdalību.

Ulubeles patversmē Līčos 2015.gada 29.augustā tika rīkots pasākums projekta Nr.2013.EEZ/PP/1/MIC/013/033 „Kopā mēs varam vairāk!” ietvaros. Uz pasākumu aicinājām ierasties mūsu brīvprātīgos palīgus, kuri ir iesaitījušies brīvprātīgajā darbā dzīvnieku aizsardzības jomā pateicoties projektam „Kopā mēs varam vairāk!”, kā arī visus tos līdzcilvēkus, kuriem rūp pamesto dzīvnieku likteņi.

Dzīvnieku policijas komanda lepojas ar saviem draugiem, domu biedriem un brīvprātīgajiem, kuri dzīvnieku aizsardzības nozarē ir neaizvietojami palīgi un kuru pulks aizvien paplašinās.

Dzīvnieku patversmē „Ulubele” ik dienu patvērumu rod 200 suņu un 100 kaķu, kurus aprūpē patversmes darbinieki un brīvprātīgie. Diemžēl Latvijas patversmēs ievietoto dzīvnieku daudzums tikai pieaug, tādejādi patversmēm darba kļūst arvien vairāk un vairāk. Ļoti priecājamies par sludinājumu lapu līmētāju komandas darbu – pateicoties jums tik daudzi suņi atgriezušies pie saviem saimniekiem! Dzīvnieku policija ikdienu ir dzīvnieku interešu sardzē, jo mūsu palīgu loks plešas plašumā.

Tā kā gada laikā esam daudz un čakli strādājuši, šo dienu veltījām atpūtai un kopābūšanai. Par muzikālo fonu rūpējās vokālā studija “Nots”.

Vienu darbiņu – ļoti atbildīgu darbiņu – tomēr paveicām arī šodien: godinājām savus jaunos brīvprātīgos palīgus, pasniedzot katram Atzinības rakstu un mūsu draugu sarūpētas dāvaniņas.

 

Gaidam un gatavojamies :)

tl_files/bildes/EEZ MIC/29.08.2015_1.jpg

Pulcējamies

tl_files/bildes/EEZ MIC/29.08.2015_2.jpg

Mīļojam un staidzinam

tl_files/bildes/EEZ MIC/29.08.2015_3.jpg

Suminam

tl_files/bildes/EEZ MIC/29.08.2015_4.jpg

Noslēgumā visi mielojāmies ar gardām pusdienām un dalījāmies savās emocijās par padarīto.

Lai arī tas projekta “Kopā mēs varam vairāk!” ietvaros ir noslēguma pasākums, tomēr mēs neatvadījāmies. Mēs turpinām strādāt un mūsu brīvprātīgie palīgi vienmēr ir gaidīti mums talkā – nu jau zinoši un pieredzējuši!

tl_files/bildes/EEZ MIC/29.08.2015_5.jpg

 

Paldies, ka mums esiet!
Dzīvnieku policijas komanda

 

Foto: Žanna Žaka, Zanda Bērziņa

 

 

Saite uz vadošās iestādes administrēto finanšu instrumentu tīmekļa vietni www.eeagrants.lv
Saite uz Finanšu instrumenta biroja administrēto tīmekļa vietni www.eeagrants.org

 

Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina, un Norvēģija

 

Iet atpakaļ