Sākums > EEZ ziņa

Projekta aktivitātes

Gada garumā darbosimies ar jauniešiem, iesaistot tos divu līmeņu aktivitātēs:

Semināri

Aicinām jauniešus uz informatīvu semināru (kopā projekta laikā plānoti 10 semināri, kas tiks organizēti reizi mēnesī), kurā stāstīsim par projektu "Kopā mēs varam vairāk!" un Dzīvnieku policiju, par iespējām iesaistīties brīvprātīgajā darbā dzīvnieku aizsardzības jomā, par ikviena iespējām palīdzēt nelaimē nonākušam dzīvniekam.

Semināros piedalās arī mūsu četrkājainie asistenti, kā arī ir kāds īpašais viesis, kurš dalās savā pieredzē par brīvprātīgo darbu vai attieksmi pret dzīvniekiem.

Darba grupas

Pēc katra semināra ar jauniešiem, kas atsauksies un ieinteresēsies līdzdarboties dzīvnieku aizsardzības jomā, norisināsies individuāls darbs, to iesaistīšana brīvprātīgos darbos gan dzīvnieku patversmē, gan birojā, gan talkās, akcijās, publiskos pasākumos u.c. aktivitātēs, attīstot dažādas prasmes, kas jaunietim noderēs turpmāk iekļauties sociāli aktīvā dzīvē. Tie jaunieši, kas veiks brīvprātīgo darbu vismaz 120 stundas, saņems apliecinājumu par apgūtajām prasmēm un pieredzi

 

Otro posmu apguvušie un darbojošies jaunieši tiks mīļi gaidīti projekta noslēguma pasākumā 2015.gada augustā, kur pateiksimies jauniešiem par atsaucību, kopā atskatīsimies uz projektā paveikto.

 

Saite uz vadošās iestādes administrēto finanšu instrumentu tīmekļa vietni www.eeagrants.lv
Saite uz Finanšu instrumenta biroja administrēto tīmekļa vietni www.eeagrants.org
 
Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina, un Norvēģija

Iet atpakaļ