Sākums > EEZ ziņa

Kopā Ziemassvētkos

Ziemassvētki ir kopābūšanas laiks, kad drudžainā ikdienas steiga apstājas, lai uz mirkli pakavētos domās par gada laikā paveikto.

Dzīvnieku patversmē ik gadu tiek rīkotas Ziemassvētku Pateicības brokastis dzīvnieku draugiem, lai satiktos, aprunātos, baudītu Ziemassvētku maltīti. Šogad, pateicoties projektam “Kopā mēs varam vairāk!” esam ieguvuši daudz jaunu draugu un brīvprātīgo palīgu – tāpēc nevarējām iedomāties šo dienu pavadīt bez viņiem.

Kopā ar Ulubeles komandu, vokālo studiju “Nots”, bērniem no krīzes centra “Marsa gatve” un īslaicīgās uzturēšanās mītnes “Burtnieks”, Karīnas Grigores četrkājainiem sportistiem, citiem dzīvnieku draugiem un patversmes dzīvniekiem sagaidījām Ziemassvētku vecīti.

Tā kā dzīvnieku aizsardzībā dienas netiek dalītas darba dienās un brīvdienās, arī prieka brīžos svētku sajūtu apvienojam ar nelieliem, bet atbildīgiem darbiņiem – pateicamies mūsu brīvprātīgajiem palīgiem par līdzdalību pasākuma organizēšanā, norisē un nokopšanā, par palīdzību dzīvnieku kopējiem paveikt ikdienas darbus un kārtības nodrošināšanu patversmē lielajā apmeklētāju plūsmā.

Kopā mēs nudien varam vairāk!

 

Saite uz vadošās iestādes administrēto finanšu instrumentu tīmekļa vietni www.eeagrants.lv
Saite uz Finanšu instrumenta biroja administrēto tīmekļa vietni www.eeagrants.org
 
Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina, un Norvēģija

Iet atpakaļ