Sākums > Lasītava > Aktualitātes

20.10.2020.g. Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Vides un klimata apakškomisijas sēde par likumprojektu "Grozījumi Dzīvnieku aizsardzības likumā"

20.oktobrī notika Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Vides un klimata apakškomisijas sēde, kurā tika diskutēti 7 Saeimas deputātu priekšlikumi grozījumiem Dzīvnieku aizsardzības likumā, lai uzlabotu situāciju dzīvnieku aizsardzības jomā Latvijā.

Lasīt tālāk...

Par situāciju Skanstes dārziņu teritorijā mītošo dzīvnieku apsekošanā un glābšanā uz 18.06.2020.

Uzskatām, ka pieaugušo ežu izķeršana un pārvietošana, atstājot mazuļus bezpalīdzīgā stāvoklī ir klaja cietsirdība, tāpēc aicinām Dabas aizsardzības pārvaldi pārskatīt savus lēmumus un termiņus, lai bezpalīdzīgie savvaļas dzīvnieku mazuļi neaizietu bojā zem buldozera kāpurķēdēm un putni paspētu izperēt mazuļus.

Lasīt tālāk...

Preses relīze 04.06.2020. "Aicina pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku"

Nodibinājums “Dzīvnieku policija” un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī gada 31. jūlijam, lai dotu iespēju pabeigt ligzdošanu šajā teritorijā konstatētajiem putniem, tostarp no īpaši aizsargājamām sugām.

Lasīt tālāk...

Dzīvnieku policija par situāciju Skanstes dārziņu teritorijā mītošo dzīvnieku apsekošanā un glābšanā. 2020.gada 4.jūnijā

20.maijā tika konstatēts, ka pavasara ziedonī, putnu ligzdošanas un pilsētvidē mītošo savvaļas dzīvnieku mazuļu izbarošanas laikā, ES projekta “Skanstes teritorijas revitalizācijas 1.kārta” ietvaros projekta attīstītājs uzsācis Skanstes Lapeņu kolonijas nolīdzināšanu ar smago tehniku, kas rada neatgriezeniskus postījumus tur mītošajiem dzīvniekiem un putniem.

Lasīt tālāk...

Liels paldies no dzīvniekupolicija.lv komandas par atbalstu ikvienam, kurš piedalās dzīvnieku aizsardzības normatīvu pilnveidē!

Pateicoties pagājušās nedēļas atzinumam, ko iesniedzām Ministru Kabinetā, mums kopā izdevās pārliecināt ZM vadību par mīļdzīvnieku reğistrācijas noteikumu pārstrādi - 19.05.2020 ir apsolīta 1. darba grupas sēde, kuru gaidījām 3 gadus.

Lasīt tālāk...