Sākums > Lasītava > Aktualitātes

PIEPRASĀM AUDZĒTĀJU KONTROLI!

Lielās Piektdienas filozofiskais vēstījums pasaulei ir par katra mūsu izvēles atbildību un par sekām, ko radām ar savu lēmumu.
Viena diena patversmes dzīvē arī ir par izvēlēm – par mūsu sabiedrības izvēlēm.
 
 

Lasīt tālāk...

Kā apturēt mīļdzīvnieku nekontrolētu vairošanu un nepamatotu likvidāciju?

Jau trešo reizi dzīvnieku aizsardzības organizācijas pulcēsies pie Saeimas uz piketu “PIEPRASĀM VISU AUDZĒTĀJU KONTROLI!”

Rīt, 14. martā, pulksten 08:00 dzīvnieku aizsardzības organizācijas jau trešo reizi pulcēsies pie Saeimas uz piketu, lai pieprasītu mīļdzīvnieku audzētāju kontroli, kuras valstiskā līmenī Latvijā nav bijis. Tā rezultātā ir radusies dzīvnieku masveida pārprodukcija, un šajā pārprodukcijā saražoto dzīvnieku ciešanas pārsniedz gan dzīvnieku glābēju, gan patversmju, gan sabiedrības resursu. Tas būs skarbs, emocionāls patiesa izmisuma kliedziens, jo ikdienas realitāte dzīvnieku glābējiem Latvijā šobrīd ir vēl skarbāka.

Lasīt tālāk...

Kāpēc Latvijā ir pieļaujamas dzīvnieku pavairošanas fabrikas bez jebkādas uzraudzības?

Šodien, 28. februārī, pulksten 10:00 Saeimā Tautsaimniecības komisijā izvērtēs priekšlikumus Dzīvnieku aizsardzības likuma 3. lasījumam.

Lasīt tālāk...

Dzīvnieku tiesību aizstāvji: Latvijā nav tik liela pieprasījuma pēc dzīvniekiem, cik dzīvnieku pavairotāji tos ražo

Lai vērstu uzmanību uz pārmērīgajiem dzīvnieku vairošanas apjomiem, kas noved pie dzīvnieku pamešanas un nogalināšanas, ceturtdien, 21. decembrī, uz piketu pie Saeimas ēkas pulcējās virs 100 cilvēkiem, kam rūp, lai katram mīļdzīvniekam būtu sava ģimene un mājvieta. Dzīvnieku aizstāvji arī izdalīja deputātiem Kaķmeitiņas (mazas kaķēnu atainojošas lellītes), tādējādi atgādinot, ka katrs dzīvnieks piedzimstot vēlas dzīvot un būt mīlēts. Kucēni un kaķēni nevēlas, lai viņus uzskata par preci, kuru nepārdošanas gadījumā var noslīcināt, likvidēt vai izmest miskastē.

Lasīt tālāk...

Vai Latvijā kucēni un kaķēni tiks nolemti nenovēršamai nāvei?

Pikets pret bezatbildīgu mīļdzīvnieku pavairošanu ceturtdien 21.decembrī, pulksten 8:00-9:30 pie Saeimas ēkas.

Lai pievērstu uzmanību pārmērīgajiem dzīvnieku vairošanas apjomiem, kas noved pie dzīvnieku pamešanas vai bezjēdzīgas nogalināšanas, Dzīvnieku aizsardzības organizācijas aicina uz piketu ceturtdien, 21.decembrī, pulksten 8:00-9:30 pie Saeimas ēkas.

Lasīt tālāk...