Sākums > Lasītava > Aktualitātes > Aktualitāte

Vientuļie dzīvnieku īpašnieki un līdzcilvēki! Lūdzu ieskatieties!

Tikko Dzīvnieku policija saskārās ar gadījumu, kad cilvēku smagā stāvoklī jānogādā slimnīcā, bet dzīvoklī paliek 3 kaķi... Lēmums jāpieņem mediķiem - jāsauc policija, lai parūpētos par dzīvnieku tālāko likteni.

Lūdzu esiet atbildīgi ne tikai par sevi, bet arī par saviem aprūpējamajiem dzīvniekiem! Svarīgi, ka ikdienā nēsājat līdzi personu apliecinošu dokumentu. Pasē vai uz pievienotas lapas ierakstiet sev uzticamas personas vārdu, uzvārdu un telefonu, lai būtu iespējams nekavējoši sazināties.

Taču ja jums ir mājdzīvnieki, lūdzu laikus vienojieties, kurš tos aprūpēs ārkārtas situācijā un uzrakstiet arī šīs personas kontaktus! Pierakstiet savu dzīvnieku vārdus un raideri par svarīgākām darbībām, kas jāveic, ja paši kādā brīdī nevarat parūpēties. Glabājiet to pie sevis kopā ar personu apliecinošu dokumentu vai mājās - ikvienam pamanāmā vietā. Vientuļie! Lūdzu esiet draudzīgi ar tuvākiem kaimiņiem! Viņu palīdzība un reakcija ārkārtas situācijā var būt izšķiroša.

Kaimiņi! Neesiet vienaldzīgi un piedāvājiet palīdzību saviem līdzās dzīvojošajiem vientuļiem sirmgalvjiem. Varbūt nepieciešama jebkāda cita palīdzība, piemēram, produktu, medikamentu vai dzīvnieku pārtikas iegāde.

Nebūsim vienaldzīgi pret līdzcilvēkiem un būsim atbildīgi pret saviem mājdzīvniekiem – tiem, kuriem mēs esam vienīgie!

Iet atpakaļ