Sākums > Lasītava > Aktualitātes > Aktualitāte

Valsts vides dienests aicina kļūt par sabiedrisko vides inspektoru un pieteikties atestācijai

Valsts vides dienests (VVD) 2021. gada 24. septembrī pulksten 11.00 organizēs sabiedrisko vides inspektoru (SVI) atestāciju, kas notiks Voleru ielā 4, Rīgā.

Lai pieteiktos atestācijai, lūdzam

SVI atestācija notiks stingri ievērojot valstī noteiktās epidemioloģiskās prasības. Plašāk par atestācijas kārtību https://www.vvd.gov.lv/lv/ka-klut-par-sabiedrisko-vides-inspektoru#sabiedrisko-vides-inspektoru-atestacijas-kartiba .

Atestācijas kārtošanai VVD aicina pretendentus iepazīties ar normatīvajiem aktiem, kas nosaka SVI pilnvaras, tiesības un pienākumus - https://www.vvd.gov.lv/lv/ka-klut-par-sabiedrisko-vides-inspektoru  

Pašreiz Latvijā 74 sabiedriskie vides inspektori piedalās zvejas un makšķerēšanas uzraudzībā un kontrolē. VVD SVI atestāciju organizē divas reizes gadā, un 2021. gada jūnijā to nokārtoja 20 jaunie SVI.

SVI ir brīvprātīgais, kurš patstāvīgi vai sadarbībā ar valsts vides inspektoru vai pašvaldības amatpersonu veic zvejas un makšķerēšanas normatīvo aktu ievērošanas kontroli bez atlīdzības. Plašāk https://ej.uz/VVD-SVI .

 

Daina Vārpiņa
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Valsts vides dienests
Tel. +371 25780460
E-pasts: mediji@vvd.gov.lv

 

 

Iet atpakaļ