Sākums > Lasītava > Aktualitātes > Aktualitāte

Uzmanību - Jūsu palīdzību lūdz SNIEGA SUŅI

Foto: sniegasuni.lv

Biedrība „Sniega suņi” ir palīdzējusi un devusi otru iespēju daudziem pamestiem un nelaimē nonākušiem haskijiem un malamutiem. Saimnieki no viņiem atteikušies, vēlējušies iemidzināt, jo kļūdījušies dzīvnieka šķirnes izvēlē. Viņi ir sporta – nevis dīvāna suņi. Lai turpinātu palīdzēt dzīvniekiem, nepieciešams neliels Jūsu atbalsts.

Biedrība „Sniega suņi” ir izveidota ar mērķi atbalstīt un popularizēt Kamanu suņu sportu Latvijā – kopš 2008. gada organizējot sacensības, sniedzot konsultācijas un individuālās apmācības. Šis sporta veids sevī apvieno cilvēka un suņa tandēmu, kur panākumi veidojas tikai abu ciešā sadarbībā. Sportošana un darbs kopā ar suni gan bērnos, gan jauniešos attīsta atbildības un pienākuma sajūtu pret dzīvniekiem. Tas savukārt pasargās suņus un citus dzīvniekus no cilvēku bezatbildīgas, neapdomīgas ļaunprātīgas rīcības. Jebkura fiziska aktivitāte brīvā dabā bērniem un jauniešiem ir svarīga mūsdienās, jo daudzi bērni brīvo laiku pavada pie datora. Iespēja sportot ar savu vai biedrības suni daļu no šiem bērniem izglābtu no datoru atkarības.

Lai biedrība realizētu šo mērķi ir nepieciešams zemes gabals, kur varētu izveidot suņiem novietnes (voljērus), nepieciešamās sadzīves un saimnieciskās telpas sportistiem, ka arī telpas inventāra un aprīkojuma uzglabāšanai. Zemes galam būtu jābūt tuvu mežam, jo lielākā daļa treniņu notiek mežā. Vietai ir jābūt pilsētas robežās, lai bērniem un ikvienam interesentam būtu sasniedzama.

Pašreiz biedrība bāzējās savā juridiskajā adresē, kas ir dzīvojamo māju rajonā un pieaugot suņu skaitam un aktivitātei, tas rada neērtības apkārtējiem. Tiek plānots piedalīties Eiropas atbalsta projektā, bet bez reāla zemes gabala, tas nav realizējams.

Dotajā brīdī biedrībai „Sniega suņi” ir radusies iespēja tikt pie sava zemes gabala pie Ogres. Vieta pie meža pilsētas robežās kur nav dzīvojamais rajons. Tā ir ideāla Sporta bāzes izveidei, piemērota visiem sportot gribētājiem, ērti sasniedzama.

Taču pašreiz ir problēma pašiem tik īsā laikā sadabūt visu naudiņu, lai varētu šo īpašumu nopirkt, termiņš ir līdz š. ģ. 20.decembrim.

Trūkstošā summa ir 2500.00 Eiro.

„Sniega suņi” būs pateicīgi par katru ziedoto eiro. Lai izdotos savākt nepieciešamo summu līdz noteiktam datumam mums nepieciešama Jūsu palīdzība. Ziedotājus aicinām izbaudīt neizsīkstošo mīlestību pret cilvēku ko sniedz kamanu suņi un iespēju robežās doties izbraucienā suņu pajūgā.

Varbūt Jūs nevarat noziedot, bet varat aizdot naudiņu ar nelieliem procentiem, buedrība labprāt vienotos arī par tādu iespēju.

Jau iepriekš “Sniega suņi” saka paldies!

Biedrības “Sniega suņi”

Valdes priekšsēdētaja

Iveta Preisa-Imaka

info@sniegasuni.lv, Mob. tālr. 26532851

Rekvizīti ziedojumiem:

Biedrība „Sniega suņi”

Reģ. 40008200138

AS “SWEDBANK” 

LV90HABA0551034488590

Iet atpakaļ