Sākums > Lasītava > Aktualitātes > Aktualitāte

Uldis turpina meklēt Semu un atkārtoti lūdz sabiedrības palīdzību

15. maijā paies 5 mēneši kopš meklēju savu pazudušo draugu, vācu asspalvaino putnu suni Semi. Kopš 15. decembra nakts, kad suns paprasījās ārā, nav bijusi neviena diena, kad netiktu viņš meklēts. Ir nostaigāti simtiem kilometru mežu un apdzīvotu vietu, nobraukti ar automašīnu tūkstošiem kilometru meklējot draugu. Izplatīta informācija i-netā un dažādos informācijas izdevumos, bet bez panākumiem. Vairākas reizes ir pienākusi informācija par Sema atrašanās vietu, bet vienmēr, kamēr aizbraucu, viņa vairs tur nav. Tā tas bija Zaķmuižā, Silakrogā, Ropažos, Augšciemā, Allažmuižā, Sidgundā, Mālpilī un protams arī Suntažos. Sunim ap kaklu bija siksna ar vārdu un saimnieka telefonu. Vienu zinu pavisam noteikti, Sems ir dzīvs, to arī apstiprina vairāki ekstrasensi un cilvēki ar spējām. Šai laikā suns bija ļoti cietis, guvis smagas traumas un pārvietojas galvenokārt diennakts tumšajā laikā un galvenokārt pa mežiem. Sunim joprojām ir problēmas ar orentāciju apvidū un liela neuzticība cilvēkiem.

tl_files/bildes/dzivnieki/majas/suni/Sems.JPG

Daudzi cilvēki iesaka mest mieru un nemeklēt suni, bet vai tā nebūs liela nodevība pret savu draugu? Kā var atstāt nelaimē viņu vienu pēc visa notikušā? Tāpēc es griežos pie jums līdzcilvēki ar lielu lūgumu, ieskataties rūpīgāk apkārt sev, vai kādā viensētā, vai pie kaimiņa sētā nav piesiets šis suns. Varbūt arī paņemts dzīvoklī un iet pastaigās ar to. Ir liela iespēja, ka kakla siksna ir pazaudēta un nav iespējams idenfincēt dzīvnieku.

tl_files/bildes/dzivnieki/majas/suni/Sems2.JPG

Liels lūgums autobraucējiem, medniekiem, vetārstiem, mežsargiem, mežstrādniekiem, pašvaldības policistiem un visiem lieliem un maziem nepalikt vienaldzīgiem un palīdzēt Semim atrast savas mājas. Par šo suni daudzi saka, ka esot viens no visvairāk meklētākajiem dzīvniekiem Latvijā.

Pirms diviem mēnešiem no patversmes adoptēju 2 mēnešu vecu kucēnu Teo, lai Semim būtu ar kura audzināšanu nodarboties. Bet notika vēl viena nelaime, otrs mīlulis runčuks Tomiņš apvainojās un aizgāja no mājām. Sems un Tomiņš bija lieli draugi. Ko es teikšu Semim, kur palicis draugs? Tomiņš bija ļoti līdzīgs krievu zilajam kaķim ar mazu baltu zvaigznīti uz kakla. Varbūt kāds ir redzējis vai redzēs arī to. Zinu, Tomiņš arī ir dzīvs un atrodas pie cilvēkiem. Būšu ļoti pateicīgs par jebkuru informāciju.

tl_files/bildes/dzivnieki/majas/kaki/P8140072.jpg

Uldis Krēmanis tel. 26452369

e-pasts sporta-klubs@inbox.lv

Iet atpakaļ