Sākums > Lasītava > Aktualitātes > Aktualitāte

Suņa adopcija no dzīvnieku patversmes ir pamats atbrīvojumam no suņa turēšanas nodevas

Foto: Žanna Žaka

Rēzeknes pilsētas dome veikusi grozījumus 2013.gada 20.decembra saistošajos noteikumos Nr.68 “Par pašvaldības nodevu par suņu turēšanu Rēzeknes pilsētā” – kā vienīgais grozījums ir atbrīvojums no suņa turēšanas nodevas nomaksas personām, kas adoptējušas dzīvnieku no dzīvnieku patversmes. Grozījumi stājas spēkā ar 25.02.2017.g.

Tādejādi Rēzeknes pilsētas dome vēlas piesaistīt cilvēku uzmanību patversmē esošajiem dzīvniekiem un šo dzīvnieku adopcijas jautājumam.

Rēzeknes pilsētā suņu turēšanas nodeva ir salīdzinoši augsta (attiecībā pret citu pašvaldību nodevām) – tie ir 12,00 euro gadā par vienu suni. Šāds atbrīvojums ir vērā ņemams solis attiecībā pret tiem, kas izvēlējušies dot dzīvniekam otru iespēju, paņemot to no patversmes.

 

Rēzeknes pilsētas domes 2013.gada 20.decembra saistošie noteikumi Nr.68 “Par pašvaldības nodevu par suņu turēšanu Rēzeknes pilsētā”

Rēzeknes pilsētas domes 2017.gada 12.janvāra saistošie noteikumi Nr.1 “Grozījums Rēzeknes pilsētas domes 2013.gada 20.decembra saistošajos noteikumos Nr.68 “Par pašvaldības nodevu par suņu turēšanu Rēzeknes pilsētā””

 

dzivniekupolicija.lv

 

Iet atpakaļ