Sākums > Lasītava > Aktualitātes > Aktualitāte

Par cilvēcīgu cirku!

PROTESTS PAR CILVĒCĪGU CIRKU
21. martā Saeimas Tautsaimniecības komisija neatbalstīja grozījumus Dzīvnieku aizsardzības likumā, kas paredz aizliegt savvaļas sugu dzīvnieku izmantošanu cirkā.

Šis dažu deputātu lēmums klaji ignorē zinātniskos argumentus, ārzemju un Latvijas dzīvnieku speciālistu atzinumus un sabiedrības viedokli. Deputāti nav ieklausījušies PVD, Dabas aizsardzības pārvaldes, Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza, VARAM, ZM, KM un visu lielāko Latvijas dzīvnieku un vides aizsardzības organizāciju vienoti paustajā nostājā.

Ja šis dresētāju melos, paviršos argumentos un speciālistu ignorēšanā balstītais lēmums tiks pieņemts, tas aizkavēs Latvijas dzīvnieku aizsardzības jomas attīstību par daudziem gadiem un noniecinās pilsoniskās sabiedrības vērtību. Tas kaitēs Latvijas sabiedrībai, apstiprinot cietsirdību par normu. Visbriesmīgākais, ka par to visu maksās nevainīgi dzīvnieki, kas bez jebkādas noziegšanās nonākuši mūža ieslodzījumā cirka sprostos.

PALĪDZI TO APTURĒT! Šis ir izšķirošs brīdis rīcībai. Parādīsim visi kopā, kādas kultūras pusē ir Latvijas sabiedrība. Nost ar cietsirdību pret dzīvniekiem! Mēs esam par cilvēcīgu cirku!

Nāc uz protestu ceturtdien, 30. martā plkst. 8.30 pie Saeimas! Piesakies: http://ej.uz/saeimu17

 

Iet atpakaļ