Sākums > Lasītava > Aktualitātes > Aktualitāte

Palīdzēsim patversmēm sačipēt suņus

Ministru kabineta (MK) noteikumi nosaka, ka visiem Latvijā mītošajiem suņiem ir obligāti jābūt apzīmētiem (čipētiem) un reģistrētiem vienotajā Lauksaimniecības datu centra datu bāzē līdz 2017.gada 1.janvārim.
 
Šie noteikumi attiecas arī uz patversmēs mītošajiem suņukiem. Labā ziņa ir tā, ka MK ir nākuši pretī dzīvnieku patversmēm un atbrīvojuši tās no suņu reģistrācijas izmaksām. Tomēr reģistrēt suni nav iespējams, ja tas netiek čipēts, tādēļ steidzami ir nepieciešams sačipēt visus patversmēs mītošos suņus, kas rada lielas izmaksas patversmēm.
 
Dzīvniekupolicija.lv jau ceturto gadu rudenī rīko ziedojumu atbalsta akcijas, lai palīdzētu dzīvnieku patversmēm – sadarbības partnerēm. Patversmes par saziedotajiem līdzekļiem nodrošināja pamesto dzīvnieku uzturēšanu patversmēs, to kopšanu un barošanu, kas ir primārās nepieciešamības patversmju iemītniekiem.
 
Šoruden lūdzam palīdzību Dzīvniekupolicija.lv 15 sadarbības partnerēm - patversmēm sarūpēt čipus, tāpēc lūdzam Jūs atbalstīt un ziedot, lai ikviens sunīts, kas mīt kādā no Latvijas patversmēm, tiktu čipēts līdz 2017.gada 1.janvārim.
 
Labdarības akcijas dalībnieces*:
Ulubele (1 patversme Stopiņu novads)
Astes un ūsas (1 patversme Alūksne)
Valmieras dzīvnieku patversme (1 patversme Valmiera)
Slokas dzīvnieku patversme (1 patversme Sloka)
Mežavairogi (2 patversmes Ķekavas novads, Rēzeknes novads)
Jēkabpils dzīvnieku patversme (1 patversme Jēkabpils )
Dzīvnieku aizsardzības biedrības "Trīnīte" (1 patversme Valmieras pagasts)
Lauvas sirds (1 patversme Liepāja)
Rembo (1 patversme Ventspils)
Biedrība "Dzīvnieku otrā iespēja" (1 patversme Talsu novads)
Saldus dzīvnieku patversme (1 patversme Saldus)
LLU VMF mazo dzīvnieku patversme (1 patversme Jelgava)
Rēzeknes dzīvnieku patversme (1 patversme Rēzekne)

tl_files/bildes/Notikumi/DzP-gala-FB.png

Ziedot iespējams:
- zvanot uz ziedojuma tālruni: 90006868 (ziedojumu zvana summa: EUR 4,27) vai 90006388 (ziedojumu zvana summa: EUR 1,42)
Nodibinājums Dzīvniekupolicija.lv
Reģ.Nr.: 40008206982
AS Swedbank, Swift: HABA LV 22
Konts: LV78HABA0551036271666
 
*Par Dzīvniekupolicija.lv sadarbības partneri var kļūt ikviena patversme, kura noslēdz ar nodibinājumu līgumu par sadarbību – patversmē nonākušo dzīvnieku ievietošanu portālā, lai kopīgi palīdzētu dzīvniekiem atrast saimniekus, informētu sabiedrību par dzīvnieku skaitu un viņu likteni katrā patversmē, pretendētu uz līdzekļiem no dažādām Dzīvniekupolicija.lv rīkotām akcijām, kā arī saņemtu līdzekļus proporcionāli patversmē uzturamajam dzīvnieku skaitam (apritei), kas uzrādīta portālā.

Liels, liels paldies par atbalstu un ziedojumiem! 

Iet atpakaļ