Sākums > Lasītava > Aktualitātes > Aktualitāte

Neparasts stāsts ar laimīgām beigām – Jāzeponkulis atgūst zaudēto suni

Sirmā vīra Jāzepa Mukāna dzīve izmetusi daudz skarbu līkloču, bet pēdējais no tiem bija epopeja ar sirdsdrauga – uzticamās suņu meitenes Reksas – nozagšanu. Šis ir stāsts ar laimīgām beigām.

 

Dzimtajā Latgalē par kādreizējo Jāzepa māju liecinot vien tukša vieta, bet iepriekšējo mitekli labāk pat neatcerēties. Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka pērnā gada rudenī ar suņu patversmes Ulubele, amatniecības vidusskolas audzēkņu un raidījuma Degpunktā skatītāju atbalstu Jāzeps tika pie jaunas mājas Ulubeles teritorijā Līčos. Pirms tam Jāzeps ar smagu sirdskaiti tika ielikts slimnīcā, bet viņa sunīte Reksa palika viena, gaidām saimnieku. Sirmgalvja toreizējās dzīvesvietas īpašnieks suņuku aizveda uz dziļiem laukiem un vairs nevēlējās Jāzepam suņudraudzeni atdot.

“Viņi domāja – kur suns blandīsies bez manis, kad biju slimnīcā, un viņi pārdeva manu sunīti. Man palīdzēja, un sunīti atguva,” stāsta Jāzeps. Suņa atgūšana izdevusies, pateicoties suņu patversmes Ulubele palīdzībai.

Raksts pilnībā lasāms: http://skaties.lv/latvija/sabiedriba/neparasts-stasts-ar-laimigam-beigam-jazeponkulis-atgust-nozagto-suni/

 

 

Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija

tl_files/bildes/logotipi/EEZ_DAP.jpg

Iet atpakaļ