Sākums > Lasītava > Aktualitātes > Aktualitāte

Nāc pulkā – dzīvnieku interešu sardzē!

Dzīvnieku policija nav ne valsts, ne pašvaldības struktūrvienība, ne arī militarizēta institūcija. Esam nevalstiska organizācija, kura par savu mērķi ir izvirzījusi būt dzīvnieku interešu sardzē un darām to visdažādākajos veidos – gan sadarbībā ar valsts un pašvaldību iestādēm (pakalpojumu sniegšana, dalība normatīvo aktu pilnveidē), gan virtuāli (informējam, konsultējam, nodrošinām pazudušo un atrasto dzīvnieku sludinājumu portāla darbību), gan praktiski (sniedzam palīdzību nelaimē nonākušiem dzīvniekiem).

Lai šo visu darītu, mēs nevaram iztikt bez brīvprātīgajiem palīgiem – sabiedriskajiem dzīvnieku aizsardzības inspektoriem. Vislielākais atbalsts un brīvprātīgā palīga pienesums ir virtuālā un praktiskā palīdzība nelaimē nonākušiem dzīvniekiem. Ja dzīvnieku aizsardzība Tev ir svarīga, bet neesi bijis pārliecināts par savām spējām un iespējām palīdzēt vai arī baidies vienatnē ar to nodarboties, nāc komandā, iepazīsties ar daudzveidīgajām palīdzēšanas iespējām, kā arī ar līdzīgi domājošajiem un varbūt tieši tava artava būs izšķirošā kādam dzīvniekam.

Nodibinājums “dzivniekupolicija.lv” aicina pieteikties kļūt par daļu no dzīvnieku policijas komandas! Šobrīd komplektējam jauno brīvprātīgo palīgu pulku, lai noorganizētu apmācības, kurās dosim pamatinformāciju, kā darbojas dzīvnieku policija, kādi ir brīvprātīgā pienākumi, kas ir jāievēro, kā notiek brīvprātīgā darba koordinēšana u.t.t.

Kas jāņem vērā:

  • Tev jābūt pilngadīgam – darbiņš nav grūts, bet ir atbildīgs;
  • apmācības tiks organizētas atkarībā no situācijas: ja klātienē, tad sestdienā, norises vieta: „Ozolaine”, Stopiņu pagasts, Ropažu novads (dzīvnieku patversme Ulubele), ja attālināti - tad darba dienas vakarā (par datumu un laiku ziņosim individuāli uz pieteikuma formā norādīto e-pastu);
  • pēc apmācībām tiks noslēgts brīvprātīgā darba līgums.

Piesakies, aizpildot ANKETU: https://ej.uz/DzivniekuPolicijaAnketa.

Jo vairāk mēs darām, jo lielāks sabiedrības atbalsts mums nepieciešams – tāpēc priecājamies par katru jaunu brīvprātīgo, kas ļauj mums kļūt spēcīgākiem, bet dzīvniekiem – pasargātākiem. Vairāk par sabiedrisko inspektoru projektu skatīt šeit: http://info.dzivniekupolicija.lv/lv/sabiedrisko-inspektoru-projekts.

Projekts: Dzivniekupolicija.lv un sabiedrisko inspektoru tīklojums Latvijas reģionos

 

 

Iet atpakaļ