Sākums > Lasītava > Aktualitātes > Aktualitāte

Bez bēdu pavadīt, laimīgi sagaidīt…

Gadu mija – klusu pārdomu un skaļu svinību laiks, kurā dzīvniekupolicija.lv aicina parūpēties par savu mīļdzīvnieku drošību gan mājās, gan ārpus tām.

• Pārliecinies, vai Tava suņa kaklasiksniņā ir ierakstīts Tavs tālruņa numurs - svētku laikā aptiniet ar līmlenti un uzrakstiet!

• Pārliecinies, vai Tava suņa mikročips ir reģistrēts valsts datu bāzē LDC - https://www.latvija.lv/lv/Epakalpojumi/EP157/Apraksts!

• Pārliecinies, lai Tavā datorā/telefonā ir Tava mīluļa foto, ko nelaimes gadījumā publicēt sludinājumā!

Kāpēc? Tāpēc, ka Tavam sunim katra diena kopā ar Tevi ir LAIMĪGA DIENA, vai tā būtu gada pēdējā, pirmā vai kārtējā… bet salūts tam noteikti nerada tādu prieku kā Tev. Panikā tas var norauties no pavadas, izlīst, pārlēkt pār žogu vai vienkārši aizbēgt, atpakaļ neatskatoties. Lielai daļai dzīvnieku salūta troksnis izraisa paniskas bailes… un tie bēg…

Ja gadījumā tas ir noticis ar Tavu vai Tavu tuvinieku, draugu, paziņu dzīvnieku, dari visu iespējamo, lai aizbēgušais mīlulis ātrāk nokļūst atpakaļ mājās.
Izmanto portāla www.dzivniekupolicija.lv iespējas:

• Apskati dzīvniekus, kas nogādāti dzīvnieku patversmēs vai atrasti un raduši pagaidu patvērumu pie kāda līdzcilvēka;

• Izveido un izvieto sludinājumu pats par pazudušo dzīvnieku neatkarīgi no tā, kurā Latvijas pilsētā vai apdzīvotā vietā tas pazudis – mēs šo Tavu ziņu tālāk izsūtīsim sociālajos tīklos;

• Izdrukā sludinājuma lapu un izlīmē dzīvnieka pazušanas apkārtnē.
Atceries, nekas nav bezjēdzīgi darīts, lai atgūtu savu pazudušo draugu!

Liels lūgums ikvienam, kurš pamana noklīdušu dzīvnieku:

1) Piesauciet, pieturiet to;
2) Ielaidiet savā sētā, kāpņu telpā, dzīvoklī, degvielas uzpildes stacijā, veikalā vai uzņēmuma teritorijā;
3) Zvaniet 112 un ziņojiet atrašanās vietu. Jūs savienos ar attiecīgās pašvaldības dzīvnieku glābšanas dienestu, kurš steigsies palīgā!

Prieka un piepildītu sapņu pilnu Jauno gadu Jums un jūsu mīļajiem vēlot,


Dzīvniekupolicija.lv

 

Iet atpakaļ