Sākums > AIF

Dzīvnieku aizsardzības diena

Skaista vīzija, uz kuru tiekties: kontrolējama dzīvnieku vairošana un tirdzniecība – atbildīgs, zinošs dzīvnieka īpašnieks – aprūpēts, ar dzīvi apmierināts dzīvnieks – empātiska sabiedrība. Tāda ir īsā formula mūsu skatījumam uz ideālu dzīvnieku turēšanas vidi.

Lasīt tālāk...

Satikšanās Cēsu dzīvnieku patversmē

5.augustā devāmies uz satikšanos klātienē Cēsu novada dzīvnieku patversmē "Lācīši" - mūs laipni uzņēma patversmes vadītāja, kā arī izrādīja patversmi un tās iemītniekus.

Lasīt tālāk...

Dzīvnieku aizsardzības likuma grozījumu virzība

01.06.2021.g. Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā LR Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Vides un klimata apakškomisija skatīja likumprojektu Nr.507/Lp13 “Grozījumi Dzīvnieku aizsardzības likumā” – likumprojektu, kas valstiskā mērogā noteiks mūsu mazo brāļu un māsu – dzīvnieku - likteni mūsu valstī.

Lasīt tālāk...

Diskusijas “Cietsirdība pret dzīvniekiem – tiesiskais regulējums, nodarījuma sastāvs, sodi, to piemērošana” kopsavilkums

Esam apkopojuši 30.04.2021.g. diskusijas "Cietsirdība pret dzīvniekiem - tiesiskais regulējums, nodarījuma sastāvs, sodi, to piemērošana" rezultātus un padziļināti izpētījuši diskusijas laikā izteiktos priekšlikumus. Tie apkopoti Kopsavilkumā un izsūtīti kompetentajām iestādēm turpmākam darbam.

Lasīt tālāk...

Dalība Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvajā padomē

Ar Zemkopības ministra 2021.gada 25.maija rīkojumu Nr.69 „Par Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvās padomes sastāva apstiprināšanu” uz trim gadiem (t.i., līdz 2024.gada 25.maijam) ir izveidota jauna padome, kuras sastāvā darbosies arī nodibinājuma "dzivniekupolicija.lv" pārstāvis.

Lasīt tālāk...