Sākums > AIF

Iepazīšanās ar taurgovīm

05.07.2022.g. taurgovju populācijas aizsardzības domubiedri apmeklējām Ķemeru nacionālajā parkā mītošos savvaļas zirgus un taurgovis

Lasīt tālāk...

Ķēdēm nē! Radio saruna par suņu turēšanas prasībām

Radio raidījumā "Ķepa uz sirds" kopā ar kinoloģi Jūliju Elsu runājām par suņu turēšanu pie ķēdēm, kā tas ietekmē suņa psihi un uzvedību, kā arī kā mainās sabiedrības attieksme pret šādu suņu turēšanas formātu. Sabiedrības attieksme pausta pilsoniskajā iniciatīvā, kas iesniegta LR Saeimā izskatīšanai.

Lasīt tālāk...

Izstādes "Latvijas suņkopībai 115 un Nacionālajai suņu daudzcīņai 30" atklāšana

Ķemeru bibliotēkā piedalījāmies Jāņa Pavlovska izstādes “Latvijas suņkopībai 115 un Nacionālajai suņu daudzcīņai 30” atklāšanas pasākumā. Izstādē skatāma vien neliela daļiņa eksponātu par dienesta suņu apmācību un sporta suņkopības attīstību Latvijā. Te izstādīti apbalvojumi, dokumenti, formas tērpi, fotogrāfijas u.c. materiāli, kas dod priekšstatu par suņkopības daudzveidīgajiem virzieniem.

Lasīt tālāk...

Augstākais valsts apbalvojums par darbu dzīvnieku aizsardzībā un labturībā

Par nozīmīgo pašaizliedzīgo darbu un ieguldījumu dzīvnieku aizsardzībā un labturībā - augstāko valsts apbalvojumu Triju Zvaigžņu ordeni saņēma biedrības “Dzīvnieku pansija Ulubele” un nodibinājuma “dzivniekupolicija.lv” dibinātāja un vadītāja Ilze Džonsone.

Lasīt tālāk...

Pilsoniskās iniciatīvas – sabiedrība aizstāv dzīvnieku intereses

Vērojama tendence, ka ar katru gadu sabiedrības interese iesaistīties dzīvnieku aizsardzības aktivitātēs aizvien pieaug. To apliecina arī pēdējo pāris gadu laikā īstenotās pilsoniskās iniciatīvas caur portālu manabalss.lv. Projekta īstenošanas periodā tās jau ir trīs pilsoniskās iniciatīvas, kas ne tikai savākušas nepieciešamo parakstu skaitu – virs 10 000 parakstītāju, bet arī iesniegtas LR Saeimā tālākai virzībai.

Lasīt tālāk...