Sākums > AIF

Vadlīnijas “Administratīvo pārkāpumu process un kriminālprocess, ja iesaistīts dzīvnieks”

Divu gadu periodā, īstenojot AIF finansēto projektu "Dzivniekupolicija.lv un sabiedrisko inspektoru tīklojums Latvijas reģionos" esam pētījuši praktiskos gadījumus, analizējuši tiesību aktus, organizējuši diskusijas ar nozares ekspertiem, kā rezultātā esam izstrādājuši Vadlīnijas “Administratīvo pārkāpumu process un kriminālprocess, ja iesaistīts dzīvnieks”.

Lasīt tālāk...

Diskusijas “Dzīvnieks administratīvo pārkāpumu procesā un kriminālprocesā” kopsavilkums

27.10.2022.g. nodibinājums “dzivniekupolicija.lv” sadarbībā ar Latvijas Juristu biedrību un Tiesībsarga biroju aicināja nozares ekspertus un interesentus uz diskusiju “Dzīvnieks administratīvo pārkāpumu procesā un kriminālprocesā”. Tā ir pēdējā triju diskusiju ciklā, kas veltīta jautājumiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem, par pārkāpumiem un noziedzīgiem nodarījumiem pret dzīvniekiem.

Lasīt tālāk...

Akvarīga - patvērums zivīm un rāpuļiem

Kāds vasarā izglābts sarkanausu bruņurupucis noorganizēja mums jaunu iepazīšanos - ar ūdensdzīvnieku saudzētavu, ko izveidojusi biedrība "Akvarīga". Biedrība dibināta 2020.gada 22.jūlijā ar virsmērķi kļūt par pirmo Humāno-Akvāriju jeb Ūdens mājdzīvnieku patvērumu Eiropas Savienībā.

Lasīt tālāk...

Iepazīšanās ar taurgovīm

05.07.2022.g. taurgovju populācijas aizsardzības domubiedri apmeklējām Ķemeru nacionālajā parkā mītošos savvaļas zirgus un taurgovis

Lasīt tālāk...

Ķēdēm nē! Radio saruna par suņu turēšanas prasībām

Radio raidījumā "Ķepa uz sirds" kopā ar kinoloģi Jūliju Elsu runājām par suņu turēšanu pie ķēdēm, kā tas ietekmē suņa psihi un uzvedību, kā arī kā mainās sabiedrības attieksme pret šādu suņu turēšanas formātu. Sabiedrības attieksme pausta pilsoniskajā iniciatīvā, kas iesniegta LR Saeimā izskatīšanai.

Lasīt tālāk...