Pašlaik notikumu nav.

No 01. jūlija jauni noteikumi dzīvnieku atsavināšanai!

Dzīvnieku Policija kopā ar domubiedriem piedāvāja Zemkopības Ministrijas ierēdņiem izstrādāt nopietnu mīļdzīvnieku pavairotāju uzraudzīšanas kārtību ar pieteikšanos Pārtikas un veterinārajā dienestā (PVD) un izsniegtām metienu licencēm, ja pavairotājs atbilst labturības un citiem normatīviem.

Lasīt tālāk...

PUTNU MAZUĻI NAV JĀGLĀBJ

“Sastopot svešu bērnu, paturēsim prātā, ka neviens par to neparūpēsies labāk kā tā vecāki, un atcerēsimies arī to, ka bērnu nolaupīšana ir sodāms pārkāpums. Un, jā, tas attiecas arī uz putnu mazuļiem,” uzsver ornitologs Viesturs Ķerus.

Lasīt tālāk...

Aktuāli - deratizācijas darbi Rīgā!

Uzmanību! Brīdinājums! No rītdienas, 18. jūnija, līdz 28. jūnijam notiks deratizācijas darbi dažādu Rīgas namu pagrabos (lūdzam skatīt sarakstu zemāk).

Ko tas nozīmē?

Aicinām sekot līdzi savu mīļdzīvnieku veselībai, kā arī nedz pašiem, nedz mīļdzīvniekiem neuzturēties telpās, kur tiek veikti minētie darbi!

Lasīt tālāk...

Vai šobrīd esošo kaķu īpašnieki tiks padarīti par likumpārkāpējiem?

Šobrīd Zemkopības Ministrijā notiek aktīvs darbs pie grozījumiem MK noteikumiem Nr. 359 "Mājas (istabas) dzīvnieku reģistrācijas kārtība" un dzīvnieku aizsardzības organizācijas ir nosūtījušas savus ieteikumus un iebildumus. Diemžēl, Zemkopības Minstrijā darbs pie grozījumiem atkal noved pie situācijas, kur glābēji tiek kontrolēti par katru minūti un centimetru, bet dzīvnieku pavairotāji, kas reāli pelna naudu uz savu suņu vai kaķu (vairošanas) rēķina, vispār nepakļaujas nekādai uzraudzībai un kontrolei.

Lasīt tālāk...

Vēsture atkārtojas tik nežēlīgā veidā!

2024. gada aprīlis un 2019. gada jūnijs = kas šiem abiem laika nogriežņiem ir kopējs?

Pateicoties Dzīvnieku aizsardzības organizācijām Saulkrastu novadā privātā teritorijā tika atklāta aizdomīga suņu turēšanas vieta, par kuru tika ziņots Pārtikas un veterinārajam dienestam. PVD atbrauca kontrolē un konstatēja vairāk nekā 30 mazsunīšus ārkārtīgi antisanitāros apstākļos un pamestus novārtā.

 

Lasīt tālāk...

PIEPRASĀM AUDZĒTĀJU KONTROLI!

Lielās Piektdienas filozofiskais vēstījums pasaulei ir par katra mūsu izvēles atbildību un par sekām, ko radām ar savu lēmumu.
Viena diena patversmes dzīvē arī ir par izvēlēm – par mūsu sabiedrības izvēlēm.
 
 

Lasīt tālāk...

Kāpēc Latvijā ir pieļaujamas dzīvnieku pavairošanas fabrikas bez jebkādas uzraudzības?

Šodien, 28. februārī, pulksten 10:00 Saeimā Tautsaimniecības komisijā izvērtēs priekšlikumus Dzīvnieku aizsardzības likuma 3. lasījumam.

Lasīt tālāk...

Dzīvnieku tiesību aizstāvji: Latvijā nav tik liela pieprasījuma pēc dzīvniekiem, cik dzīvnieku pavairotāji tos ražo

Lai vērstu uzmanību uz pārmērīgajiem dzīvnieku vairošanas apjomiem, kas noved pie dzīvnieku pamešanas un nogalināšanas, ceturtdien, 21. decembrī, uz piketu pie Saeimas ēkas pulcējās virs 100 cilvēkiem, kam rūp, lai katram mīļdzīvniekam būtu sava ģimene un mājvieta. Dzīvnieku aizstāvji arī izdalīja deputātiem Kaķmeitiņas (mazas kaķēnu atainojošas lellītes), tādējādi atgādinot, ka katrs dzīvnieks piedzimstot vēlas dzīvot un būt mīlēts. Kucēni un kaķēni nevēlas, lai viņus uzskata par preci, kuru nepārdošanas gadījumā var noslīcināt, likvidēt vai izmest miskastē.

Lasīt tālāk...

Vai Latvijā kucēni un kaķēni tiks nolemti nenovēršamai nāvei?

Pikets pret bezatbildīgu mīļdzīvnieku pavairošanu ceturtdien 21.decembrī, pulksten 8:00-9:30 pie Saeimas ēkas.

Lai pievērstu uzmanību pārmērīgajiem dzīvnieku vairošanas apjomiem, kas noved pie dzīvnieku pamešanas vai bezjēdzīgas nogalināšanas, Dzīvnieku aizsardzības organizācijas aicina uz piketu ceturtdien, 21.decembrī, pulksten 8:00-9:30 pie Saeimas ēkas.

Lasīt tālāk...

Vai grozījumi Dzīvnieku aizsardzības likumā mainīs dzīvnieku aizsardzības likteni

Saistībā ar plašu sabiedrisko rezonansi raisījušu priekšlikumu par grozījumiem Dzīvnieku aizsardzības likumā šā gada 20. septembrī pie Saeimas ēkas tika rīkots pikets, aicinot likumdevēju neapgrūtināt dzīvnieku tiesības tikt glābtiem (arī šī viedokļa virsrakstā uzdotais jautājums izriet no piketā izmantota saukļa). Raksta autores: MG. IUR. INESE BĀRA un Zvērināta advokāte, dzīvnieku aizsardzības brīvprātīgā INETA KRODERE; pilns raksts publicēts žurnālā "JURISTA VĀRDS" (LINKS)

 

Lasīt tālāk...

Radi prieku!
YouTube video
Atbalstītāji

Jaunākie sludinājumi

Pasākumu kalendārs

< Jūlijs 2024 >
Pir Otr Tre Cet Pie Ses Svē
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31